Léto a plážová forma

Léto a plážová forma

Příspěvekod Filip Hunal » sob 14. bře 2009 19:27:38

Už se nám blíží jaro, tak se chci zeptat čtenářů, zda někdo pomalu začíná s dietou, aby měl na léto formu, vidět břišní svaly, naproužkovaný triceps, stehna..., zkrátka, aby ste byli středem pozornosti návštěvníků koupaliště ;) nebo si celoročně udržuje pěknou líbivou formu??? Jak ste na tom???
Filip Hunal

Re: Léto a plážová forma

Příspěvekod Jindřich Radič » ned 15. bře 2009 10:07:56

Filipe,
břicho má být tvořeno jedním velkým "svalem", který je živen klobásama, jitrnicema, knedlo-zelo-vepřem ;) .
Nějaký 6 pack, pekáč buchet atd. není pro mě. Svého Harley pupku se nevzdám :lol: .
Jindřich Radič

Příspěvekod Filip Hunal » úte 17. bře 2009 15:13:17

Jindra svůj názor řekl. Ale já nejsem zastánce objemu za každou cenu, objem určitě,ale ne s velkým procentem tuku. Dříve jsem se snažil do sebe cpát horem dolem jídlo a byl jsem jak otesánek, postupem času člověk zjistí, že je to zbytečné a hlavně takový objem není vůbec pěkný. Takže jsem zastánce toho, že by si kulturista měl udržovat relativně dobrou formu i po zbytek roku a nejen v soutěžním obdodí. Samozřejmě bych tady mohl jmenovat celou řadu závodníků, kteří celoročně dobře vypadají, ale teď momentálně mě napadá můj dobrý kamarád a rádce Roman Maršálek, viď Romčo ;)
Filip Hunal

Příspěvekod Roman Maršálek » stř 18. bře 2009 12:33:37

To teda Filípku, hlavně já :-)..Ale dík
Jinak já si taky myslím, že to musí celej rok nějak vypadat, přeci udělat formu na závody a pak se zprasit a být 10 měsíců v roce jak kulička, to asi není kulturistika...
Roman Maršálek

Zpět na Výživa