Jaké suplementy mám používat?

Jaké suplementy mám používat?

Příspěvekod Nightfall » čtv 22. říj 2009 18:51:02

Zdravim, potreboval bych prosim poradit, jake suplementy bych mel brat, kdy a jake mnozstvi. Chodim 3x tydne do posilovny (po - st- pa) a potreboval bych vyrysovat svaly (hlavně břišní), nikoliv pribrat na objemu (ikdyz to taky, ale ne nejak prehnane). Mám 80kg, 180cm. Svalovy podklad docela mám, ale porad ta mensi pneumatika kopem pasu je (buchtičky se šodou :D ).

Muj trenink (s tim ze jezdim do posilovny na kole a z5 taky, je to cca 12km a po posilovani mam tak pul hodky bazenu, snazim se plavat tak nejak :P ) :

[T = tezsi trenink - vetsi vahy 3 opakovani po 12ti, L = Lehci trenink, tak 70% T a 3 opakovani po 15ti]

Pondeli: T - biceps, T - triceps, L - kozy, (5x20 + sikmy 5x12)bricho, T - ramena, T - drepy, T - lytka + 5 min behaci pas (10km/h)
Streda: L - Biceps, L - Triceps, T- kozy, (3x20 + sikmy 5x12)bricho, L - ramena, L - drepy, L - lytka, záda (5x15) + 5 min behaci pas (10km/h)

Patek: T - biceps, T - triceps, L - kozy, (5x20 + sikmy 5x12)bricho, T - ramena, T - drepy, T - lytka + 5 min behaci pas (10km/h)

Sobota + Nedele domaci trenink: 3x30 kliky,3x50 sklapovacky, 2min zakopavani na miste, 3x12 kliky triceps (na zidli mam ruce a na posteli nohy, jakoby "sedim".

Mam do vanoc sazku ze budu mit vyrysovane bricho (ze mi budou videt buchty). Nejak ale mi to nejde, prijde mi ze objem zvetsuju, brisni svaly taky mam, ale nejak nemizi ten tuk. Mam ale problem, jakmile sem ve skole, tak mam takove nutkani jist, protoze se tam proste nudim, jinak jidelnicek mam normalka Snidane, nezdrava prehnana svacina ve skole(kteoru musim omezit), obed normalni, odpoledne vetsinou neco maleho, vecere vetsinou neni, nebo max chleba s necim, chodim vecer do fitka a piju Whey Protein 80 (proste bilkoviny) po cviceni a pripadam si po tom nasycenej, takze vecer hlad nemam.

Chtel bych poradit co bych si mel zakoupit abych lepe odbouraval tuk a vyzivoval svaly a popripade co byste mi vytkli na mem treninku (jsem po operaci leveho kolene, takze nohy posiluju na kole hlavne + lehci trenink v posilce a bazen)?

Koukal jsem na ten L-carnitine, ale nevím, zda by to bylo pro me vhodné, urcite nechci ale zadne steroidy atd. Dekuju za pripadne rady ;)
Nightfall

Re: Jaké suplementy mám používat?

Příspěvekod Jindřich Radič » pát 23. říj 2009 21:58:17

Cau,
davej si pred spanim odmerku (cca. 30g) nejakeho syrovatkoveho proteinu (70) rozmichaneho ve vode. Vaha pujde pomalu dolu.
Jindřich Radič

Příspěvekod Nightfall » úte 27. říj 2009 13:07:08

Pises 70tku, premejslim o Whey Protein 80, myslis ze to vadi? :)

EDIT:

vybiram mezi temito proteiny:
Future Excelent 80 - 1000g
Future 100% Whey Protein - 1000g
Future Spektra 75 Protein - 1000g
Whey protein 80 - 1000g

Ktery by byl pro me asi nejlepsi? Vubec se v tom nevyznam, nechci koupit neco, co by pro me bylo zbytecne. ;)

Dik predem.
Nightfall

Příspěvekod Jindřich Radič » úte 27. říj 2009 17:16:36

Z toho, co jsi si vybral, ber tenhle: Future Spektra 75 Protein.
Jindřich Radič

Příspěvekod Nightfall » čtv 29. říj 2009 14:07:18

Díky moc, hned jak budou prachy tak objednavam :)
Nightfall

Zpět na Suplementy